Polštář 3 v 1 Aloe Vera

Inovativně řešený polštář 3 v 1 přináší unikátní řešení pro komfortní, bezpečnou a efektní péči jak v domácím tak nemocničním prostředí.

Na dotaz
Kód: 503093
620 Kč 512,40 Kč bez DPH
Kategorie: Lůžkoviny

Popis: Inovativně řešený polštář 3 v 1 přináší unikátní řešení pro komfortní, bezpečnou a efektní péči jak v domácím tak nemocničním prostředí. Použité materiály zajišťují díky zvolenému typu konstrukce maximální hygienický standard. Princip používání spočívá v jednoduchém řešení - při znečištění se snímají a na 95 °C perou pouze svrchní dvě vrstvy, vnitřek zůstává suchý a neznečištěný.

Konstrukční a materiálové řešení:

1. vrstva – jádro polštáře výplň 100% PES, kuličkové duté rouno 800 g  v netkané textilii

2. vrstva – zdravotně nezávadný, voděodolný, antibakteriálný, ohnivzdorný a současně paropropustný povlak z materiálu Sanipur

3. vrstva - svrchní povlak je zhotovený ze speciální tkaniny Aloe Vera Microfiber-fabric., který obsahuje 3 % výtažku Aloe Vera, 100% PES

Přednosti polštáře 3 v 1:

Snadná údržba, maximální ochrana výplně polštáře před průnikem tekutin, prodyšnost, snadná dezinfikovatelnost. Svrchní povlak z tkaniny Aloe Vera, velmi příjemný na dotek, lehce snímatelný a spolu se středním povlakem jej lze prát na 95 °C. Polštář je na kratší straně opatřen zipem, kterým jej lze upravit, dle potřeb uživatele, do požadovaného objemu.

Kód, rozměr: 503093, 90 x 70 cm

Údržba: pouze 2 a 3 vrstva