Podsedák s otvorem – rektální polštář, varianta s popruhem

Antidekubitní pomůcka S POPRUHEM slouží jako prevence vzniku dekubitů, proti otlakům z dlouhodobého sezení (dekubity).  Podsedák je vhodný i ke zmírnění bolestí křížové a kostrční části pánve. 

Skladem
Kód: 503047
1 440 Kč –30 % 1 008 Kč 833,06 Kč bez DPH
Podsedák s otvorem – rektální polštář, varianta s popruhem
Akce
1 440 Kč –30 %

Popis: Tato antidekubitní pomůcka slouží jako prevence vzniku dekubitů, proti otlakům z dlouhodobého sezení (dekubity).  Podsedák je vhodný i ke zmírnění bolestí křížové a kostrční části pánve.  Využívá se do invalidních vozíků, křesel, automobilů, je vhodný i pro maminky po porodu po epiziotomie (nástřih hráze) a pro osoby trpícími hemeroidy.
Výplň tvoří EPS kuličky, které lze doplňovat pomocí zipu a zároveň regulovat „sílu“ sedací plochy.

Podsedák je opatřen popruhem, který slouží k jeho lepší stabilitě ve vozíku a invalidním křesle. Výplň  tvoří EPS kuličky, které lze doplňovat pomocí zipu a zároveň regulovat „sílu“ sedací plochy.

Celý výrobek lze prát na 95 °C.

Materiálové složení: Vnější, snímatelný potah je ušit z materiálu Sanipur. Tento zdravotně nezávadný, voděodolný, antibakteriální, ohnivzdorný a současně paropropustný materiál zamezuje průniku tekutin do jader výrobků a zároveň zajišťuje proudění vzduchu. Vnitřní povlak je ušit z 100% bavlny. Výplň tvoří EPS kuličky.

Kód, rozměr :  503047, 42 x 42 cm