ZÁKLADNÍ (FFP2), BLS 502 DUCK-SHAPED, BEZ VENTILKU. kusový prodej

Ideální pro pohodlný pohyb venku a kratší pohyb ve vnitřních prostorách se středním rizikem kontaminace. Ekonomicky dostupný, poctivě vyrobený respirátor. S rezervou splňuje limity pro třídu FFP2, včetně nízkého dechového odporu (relativně snadné dýchání). Ve své kategorii disponuje velmi dobrou těsností. Dobře sedí a nezařezává se za ušima, díky gumkám za hlavu.

Skladem
Kód: BLS 502NV
37 Kč 30,58 Kč bez DPH
49e9a0 5556ae8b291b487dbd3ffb828efe1883 mv2
Výprodej Kusový prodej

Částicový respirátor třídy FFP2, od BLS, s označením 502. Jedná se provedení bez ventilku. Jednoduchý, spolehlivý design.
Zajišťuje ochranu v úrovni FFP2 , dle normy EN149. Chrání uživatele (filtrace při nádechu) i okolí (filtrace při výdechu)

 

Tradice, zaručená kvalita a neustálá inovace od roku 1970. Od výrobce respirátorů, prověřeného historií a výrobou prostředků pro použití v náročných podmínkách. Plně certifkovaný. Třída FFP3 je považována za první volbu, v prevenci šíření infekčních patogenů, a to jak v profesionální sféře (zejména ve zdravotnictví), tak pro použití širokou veřejností. Výrobce: BLS, Itálie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení